Страница 2 из 2 ПерваяПервая 12
Показано с 11 по 13 из 13

Тема: Azerbaydcanin en boyuk problemi

Спасибо
    0
    Merhaba arkadaşlar, ben bir Tьrkiye Tьrkьyьm. Azeri dostların her zaman yanındayım. Ben sizin yazdıklarınızdan bir şeyler anlayamıyorum. Sizde muhtemelen benim yazdıklarımdan pek bir şey anlamayacaksınız. Ancak ben yine de yazacağım. Bence Azerbeycan'ın en bьyьk problemi Tьrkiye Devletine yeterince dayatma yapamamasıdır.

Спасибо
    2,632
    Azerbaycanin problemleri tukenmezdir. Yuxarda qeyd etdiler Rusvetxorluq,Milli deyerlere laqeyd yanasmaq. Bezilerinide men qeyd edim. Azerbaycanda hal hazirda gencler elme doqru yurumekdense Elmden qacib ucuruma doqru yuruyurler. Olkede genclerin mueyyen qismi pis yollara yeni Narkomanliqa doqru iri addimlar atirlar buda o demekdir ki, bele gencler coxaldiqca Azerbaycanin geleceyi yoxdur. Bu kederlendirici hal olsada bir cox mekteblerde dersler bele kecirilmir buda ona getirib cixarir ki, gencler mekteb adiyla exlaqsiz yuvalara bir nece saatliq sakin olurlar. Bele genclerle hec bir olkenin geleceyi yoxdur

ADEM OGLU DUNYAYA BIR GUN GELIR BIR GUN GEDIR
    COX GUNAHLAR EYLIYIR OZ OMRUNU TAM MEHV EDIR
    AYDINAM NEYNIM MENIM OMRUM EZELDEN BOYLEDIR
    TAPMAYIR OZ DERMANIN HER KIM KONUL BAQLAR MENE

VIP
    Спасибо
    134
    Azerbaycanin esas problemi oduki ideya yoxdu dovlet olaraq neyese nail olmaq vetendawlarda wablon absurt fikirlerle illerdi gedir men i4i qariwiq !Esas xami oz iwinde mukemmel ve duzgun olsa xer wey duzeler qaldiki ruwvete bu Azerbaycanin yox Azerbaycanlilarin problemidi ! =) menim gizirim var idi QARABAG eliliydi o o wexslere cani dilden esil Azerbaycanlilar deyirdi ..)

Информация о теме

Пользователи, просматривающие эту тему

Эту тему просматривают: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)

Ваши права